گروه های تخفیف

باشگاه مشتریان چیست ؟

باشگاه مشتریان چیست ؟

امروزه با شدت گرفتن رقابت میان مراکز و فروشگاههای مختلف بیش از هرچیزی ارائه خدمات ویژه و جلب رضایت مشتریان احساس می شود .تحقیقات نشان می دهد مشتریانی که از شما راضی هستند ،از  خدمات دیگر برندها و رقیبان شما استفاده می کنند .

حتما این سوال برایتان پیش آمده که چگونه کاری کنیم تا این اتفاق هرگز نیفتد؟

جواب این سوال بسیار ساده است ، شما باید مشتریانی وفادار داشته باشید ، ما در اینجا به شما یاد خواهیم داد که چگونه مشتریان وفادار خود را جمع آوری کنید .

سوالی که امروزه مورد توجه بسیاری از مردم قرارگرفته معنی واقعی کارت های  باشگاه مشتریان و یا همان کارتهای vip میباشد. هرکسی از این  کارتها تعبیر خواص خود را داشته و شرکت های موجود هر کدام خدمات گسترده ای برای کارت های  خود دارند . تجارب سایر کشورها وضرورت ارائه اینگونه خدمات در بسیاری از اقتصادهای پویا درابزار مهم مدیریت درآمدها و هزینه های اقشار مختلف جامعه و علی الخصوص مشتریان و یا عموم مردم محسوب می شود .  اینگونه کارتها نسبت به کارتهای خرید  و کارتهای هدیه معمول  از سقف مبالغ و ماندگاری بیشتری در تخفیف و اعتبار برخوردار بوده وبا توجه به ارزش افزوده ای که ایجاد می نماید از پتانسیل پذیرش بیشتری برخوردار است. همچنین مزایای بی نظیر این کارتها که در نوع خود بی رقیب است باعث شده استقبال قابل توجه ای از سوی ارگانها و فروشگاههای معتبر صورت گیرد .

 کارتهای خرید تخفیف دار در تمام طول سال مورد استفاده واقع می شوند کارت تخفیف ابزاری است که با بهره گیری ازآن می توان بدون مراجعه به شعب بانک و صرف  وقت هزینه جهت افتتاح حساب از تمامی مزایای کارتهای اعتباری و کارتهای خرید بهره مند شد نکته قابل توجه در استفاده از تخفیف در خرید کالا و خدمات از صدها فروشگاه ،مکان اقامتی و سالن ورزشی و… است که در لحظه خرید و پرداخت وجه به روشهای آنلاین وآفلاین از طریق شبکه بانکی صورت میگیرد.

چرا باشگاه مشتریان آرا کارت بهترین گزینه محسوب می شود ؟

باشگاه مشتریان چیست؟از آنجایی که کار تخصصی تیم آرا کارت در ابتدا ارائه کارتهای تخفیف یکساله و بدون محدودیت بوده است مراکز زیادی طرف قرارداد با آرا کارت می باشند و تخفیف های قابل توجهی را به دارندگان آرا کارت تقدیم می کنند . کاری که در حال حاضر صورت گرفته ادقام این خدمات با باشگاه مشتریان است به طوری که  مراکز و فروشگاههایی که ،باشگاه مشتریان خود را از طریق آرا کارت راه اندازی می کنند می توانند در بیش از ۳۵۰ مجموعه در استان گیلان ، رامسر،مشهد و سرعین تخفیف های خوبی را دریافت نمایند . بدین ترتیب مشتریان شما خدمات متمایزی را در طول سال دریافت خواهند کرد .

از دیگر خدماتی که آرا کارت را با دیگر کارتها متمایز می کند میتوان به نکات زیر اشاره نمود :

چاپ کارت با طرح اختصاصی شما

 1. افتتاح دو حساب فعال و همزمان (حساب نقدی) (حساب مجازی)
 2. دریافت تخفیفهای ویژه و هدایا به صورت اتوماتیک و از پیش تعیین شده بر روی دستگاههای مراکز آرا کارت
 3. اتصال به تمامی کارتهای شتاب بدون نیاز به افتتاح حساب در بانک مورد نظر (مشترکین می توانند آرا کارت را به کارتهای بانکی اعضای خانواده متصل نمایند )
 4. دریافت کارمزد (از ۳ تا ۵ درصد) برای دارندگان کارت در ازای خرید از تمامی مراکز حتی از مجموعه خودتان .
 5. امکان شارژ مجازی (هدیه،سالروز ازدواج،مناسبت های مختلف و یا جشنواره فصلی  )به دفعات و قابل استفاده در دستگاه موجود در فروشگاه .
 6. دریافت موجودی و انتقال وجه از کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب به کارت باشگاهی از طریق همراه بانک
 7. کارت باشگاهی دارای رمز دوم می باشد و براحتی خرید اینترنتی امکان پذیر است
 8. نرم افزار ویژه باشگاه مشتریان با قابلیت :
 • ثبت اطلاعات و مشخصات دارندگان کارت
 • تعریف گروه بندی کارتها
 • دریافت درصدهای تخفیف آنی و مجازی به کارت
 • تعریف مجازی برای مناسبتها به صورت آنی و به دفعات
 • فعالسازی و مسدود نمودن هر کارت
 • دریافت گزارشات متنوع

این امکانات بی نظیر سبب شده تا آرا کارت همچنان بهترین ارائه دهنده خدمات شهروندی و باشگاه مشتریان در شمال کشور باشد .