گروه های تخفیف

پیشنهادخاص برای خانم ها جهت کاهش هزینه ها

استفاده از “تخفیف کارت” میتواند یک فرصت ویژه اقتصادی برای بانوان ایرانی تلقی شود.،  پیشنهادخاص برای خانم ها جهت کاهش هزینه ها .

شرکت بازرگانی ایده پردازان مبتکر آرا   طی برنامه ای مدون و یکپارچه اقدام به عقد قرارداد با طیف وسیعی از ارائه دهندگان خدمات فرهنگی  ، ورزشی ، رفاهی، درمانی ، مراکز خرید ، فروشگاه ها و …نموده و توانسته است شبکه گسترده تخفیف ، مبتنی بر مشتری مداری را فراهم نماید.چانه زنی به شیوه ای نوین هدفی است که در پروژه “تخفیف کارت” دنبال می شود، در فاز نخست “ آرا کارت” ، کارتی  الکترونیکی و متصل به شتاب  ، که دارنده آن فارغ از دغدغه های شارژ و  با اتصال به کارت بانکی خود  براحتی و تنها با ارائه آن به مراکز پذیرنده در طول مدت اعتبار از مزایای در نظر گرفته شده به صورت نامحدود استفاده نماید.

موارد استفاده”تخفیف کارت”
کارت تخفیف آرا، کارتی می باشد که دارنده آن می تواند از امکانات و مزایای کلیه مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه استفاده نماید .و اما در چه مواردی می توان از تخفیف کارت استفاده نمود و اصولا استفاده از تخفیف کارت چه نقشی در کاهش هزینه های اقتصادی خانوار دارد و پیشنهادخاص برای خانم ها جهت کاهش هزینه ها  چیست ؟

پیشنهادخاص برای خانم ها جهت کاهش هزینه ها

پیشنهادخاص برای خانم ها جهت کاهش هزینه ها

الف –حوزه درمان و سلامت :
با توجه به هزینه های بسیار زیاد خدمات دندانپزشکی –متخصصین زیبایی–چشم پزشکی-کلینیک ها –پوست و مو و آزمایشگاهی و عدم تکمیل پوشش اکثر بیمه ها ی رایج حتی بیمه های تکمیلی و نیازمردم به استفاده از موارد فوق و در جهت کاهش هزینه های درمان، شرکت بازرگانی آریان نیک آئین با عقد قرارداد با مجربترین مراکز معتبر پزشکی –دندانپزشکی –آزمایشگاهی –چشم پزشکی و پوست و مو و….در سطح استان امکان استفاده از تخفیف کارت را برای گرفتن تخفیف مناسب از این مراکز و صرفه جویی چشمگیر در هزینه های درمانی را فراهم نموده است.
با داشتن “تخفیف کارت” می توانید از کلیه مراکز تحت پوشش در پزشکی عمومی –دندانپزشکی ( ایمپلنت –کاشت –ارتدنسی –جراحی و غیره ) ، جراحی های زیبایی ( پوست –لاغری –بینی –کاشت مو ) ، چشم پزشکی ، آزمایشگاه ،فیزیوتراپی،سونوگرافی،رادیولوژی، کلینیک ها و بسیاری دیگر از انواع درمان با تخفیف ۲۰% الی ۵۰ % در هزینه ها استفاده نمائید ( مطابق با آخرین تعرفه اعلام شده این مراکز )

پیشنهادخاص برای خانم ها جهت کاهش هزینه ها

پیشنهادخاص برای خانم ها جهت کاهش هزینه ها

ب- حوزه مراکز رفاهی،تفریحی :
عقد قراداد با معتبرترین مراکز تفریحی ، ورزشی ، استخر- سونا –جکوزی ، کنسرت های داخلی ، فست فود ، رستوران ، سفره خانه سنتی ، آلاچیق های سنتی ، باشگاه های ورزشی ، مراکز بهداشتی و زیبایی ، سالن های آرایشی ، مراکز خرید ، آژانس های مسافرتی ، آژانس های اتومبیل ، تورهای داخلی تفریحی ، سیاحتی ، زیارتی ، تورهای خارجی ، برگزاری مجالس عروسی ( همه موارد ) ، فروشگاه های معتبر ، مراکز فرهنگی و هنری ، نماینده گی برندهای معتبر پوشاک ، لوازم خانگی ، لوازم منزل ، مبلمان ، لوازم برقی ، موبایل ، کامپیوتر ، لوازم اداری و ده ها امکان دیگر که شما در طول روز با آن سروکار دارید . با در نظر گرفتن ۲۰% الی ۴۰%تخفیف برای مرکز فوق با استفاده از “تخفیف کارت”

007

ج- حوزه مراکز  خدمات خودرویی :
یکی از بزرگترین دغدغه های خانواده های ایرانی هزینه های مربوط به خودرو میباشد. این هزینه ها به صورت کلی شامل: صافکاری –نقاشی –کارواش –لوازم یدکی –لوکس –ضبط و باند –بیمه –جلو بندی –تعویض روغن –باطری –رینگ و لاستیک-نمایندگیهای مجاز و… است.
با داشتتن “تخفیف کارت” بخش اعظم این هزینه ها را میهمان ما باشید. امیدوراریم این پیشنهادخاص برای خانم ها جهت کاهش هزینه ها  بتواند هزینه های روزمره شما را کاهش دهد .

0011

مزایای “تخفیف کارت”:

 1. استفاده آسان و راحت توسط کارت بانکی خودتان و یا آرا کارت توسط دستگاههای نصب شده در مراکز

 2. کسر تخفیف به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به گفتگو

 3. دریافت پورسانت بابت هر خرید

 4. امکان استفاده گروهی از کارت

 5. امکان استفاده نامحدود از مراکز تحت پوشش در مدت ۱ سال

 6. استفاده از ۲۰ % الی ۵۰ %تخفیف در هزینه های پزشکی

 7. استفاده از ویزیت رایگان در برخی موارد

 8. استفاده از ۲۰ % الی ۴۰% تخفیف در مراکز تفریحی –ورزشی

 9. -عدم درگیری دریافت هزینه هایانجام شده ( شما بلافاصله هنگام استفادهاز مراکز پزشکی و یا مراکز خرید فقط سهم خودتان را پرداخت می نمائید )

 10. اختصاصی نبودن کارت (کارت می تواند بدون نگرانی بین اعضای خانواده جابجاگردد.)

 11. مهار تورم و گرانی و نزدیک کردن قیمت ها به قیمت واقعی

 12. کاهش مبلغ پرداختی بابت ما یحتاج زندگی

دریافت فوری تخفیف کارت در محل کار یا منزل