اولین و بزرگترین ارائه دهنده خدمات شهروندی در شمال کشور (شرکت ایده گستران مبتکر آرا) شماره ثبت: 20221 ارتباط مستقیم بادفتر رشت(حسن پناه)013.33247183 موبایل:09119386800- دفتر شرق گیلان (فروتن)09362254121 - (واحد)09356199989 - ارتباط تلفنی و در تلگرام با مدیریت سایت :09379935669

باشگاه مشتریان در صنعت بیمه

 • میزان تخفیف: 00 درصد
 • کد تخفیف: 00009
 • ساعت کار: 00:00
 • روزهای تعطیل: -
 • آدرس: اهمیت باشگاه مشتریان در صنت بیمه
 • شماره تماس:
 • مشاهده: 1176
باشگاه مشتریان در صنعت بیمه

اهمیت باشگاه مشتریان در صنعت بیمه بیشتر از هر زمانی قابل توجه است 

مقدمه :

امروزه با تغییر سبک تبلیغات با امکانات موجود و پایین آوردن هزینه های تبلیغاتی بهترین پیشنهاد جلب رضایت مشتریانی است که نزد شما می آیند و در واقع بهترین تبلیغ برای شما رضایت آنهاست از این رو شرکت  بازرگانی و بازاریابی  ایده گستران مبتکر آرا با اجرای طرح خود راه را برای رسیدن به این هدف باز کرده است .

اهیمت و مزایای اجرای طرح :

اجرای این طرح به شما کمک می کند بجای صرف هزینه های کلان این مبلغ را برای مشتریان خود صرف  کنید و با این کار وفاداری آنها را  افزایش دهید .

 با وجود شعرهای بسیاری که اکثر اشخاص در بازاریابی و مدیریت می دهند ما با پیاده سازی طرح خود و عملی کردن آن   توانسته ایم مزایا و امکاناتی بی نظیر  را در یکجا جمع آوری کنیم و خدماتی منحصر بفرد را ارائه دهیم ، به گونه ای که کسی توان رقابت با این طرح را نداشته باشد ، شما می توانید با همکاری تیم آرا کارت ایده ها و پلن های خود را به مرحله اجرا در بیاورید . بیمه مارکتینگ راهی جدید را پیش رو خواهد داشت ، از غافله عقب نمانید . 

طرح با توجه به نیاز و امکاناتی که درون برنامه گنجانده می شود اجرا می گردد و برای هر شغلی می تواند متفاوت باشد .

اهمیت اجرای طرح برای شرکت های بیمه :

از آنجایی که شرکت های بیمه بطور مستقیم از بیمه های مرکزی خود پشتیبانی می شوند و خدمات و مزایا برای همه دفاتر نمایندگی یکسان است ، بازار کار با توجه به مهارت فردی و نحوه فروش تقسیم می شود .

بطور مثال یک بیمه نمی تواند قیمت بیمه نامه را بشکند و نصف قیمت آن را بفروشد . و یا امکاناتی را در بیمه نامه کم و زیاد کند . پس چطور رقابت را با دیگر برندها ادامه دهد ؟

این سوالی است که برای خیلی از دفاتر بیمه پیش می آید . شما به یک مکمل نیاز دارید تا هر آنچه که در فکر خودتان است را پیاده سازی کنید . اگر در بخش درمان کم و کاستی است خودتان دست بکار شوید و برای مشتریان خود مراکز پزشکی مورد نیاز را تهیه کنید .

کارهای که تیم آرا کارت می تواند برایتان انجام دهد :insurance marketing Idea

۱٫به مشتریان خود هدیه دهید ، با این روش همیشه در یادشان خواهید ماند .

۲٫به داخل ادارات نفوذ کنید نه به دفتر مدیریت بلکه به خانه کارمندان ، طوری که هر روز نام شما را همراه خود داشته باشند . شما براحتی به آنها دسترسی خواهید داشت .

۳٫بر روی کلمات کلیدی کار کنید ، به صورتی که اگر کسی نام بیمه را در گوگل سرچ کند شما در صفحه اول ظاهر شوید .

۴٫هزینه های زندگی مشتریانتان را کاهش دهید ، با این کار آنها همیشه برایتان تبلیغات  مثبت می کنند 

۵٫به شبکه باشگاه مشتریان کشوری متصل شوید و از مزایای آن بهره ببرید .

۶٫دوستانی که صاحب شغل هستند و می توانند خدمات قابل توجهی به مشتریان شما بدهند وارد سیستم کنید .

۷٫ مشتریانی که شما را ترک کرده اند براحتی نزد خود بازگردانید . این عمل با سیستم آرا کارت قابل اجرا می باشد .

پروژه های اجرایی شرکت اکثرا در ادارات استان گیلان می باشد و همچنین تمامی  مراکزی که باشگاه مشتریان آنها توسط شرکت صورت گرفته قادر به استفاده از  مجموعه شما هستند .

همچنین دارندگان کارت می توانند از بیش از ۳۵۰ مجموعه رفاهی ، تفریحی ، آموزشی ، آرایشی و بهداشتی ، خدمات پزشکی ( دندانپزشکی،پوست،مو،زیبایی،آزمایشگاه،جراح چشم و ….) در سطح استان گیلان تخفیف هایی قابل توجه دریافت نمایند .

تمامی فروشگاهها و مراکزی که به نحوی رقیب شما محسوب می شوند ، در صورت تمایل در شبکه مسدود خواهند شد بطوری که کارتهای صادر شده از سوی شما در آن مراکز کار نمی کند .

این عمل صرفا جهت امنیت شغلی و انحصاری بودن خدمات شما اجرا  می گردد .

تیم آرا کارت به شما کمک می کند براحتی در سطح استان گیلان مطرح شوید و با یک تیر چند نشان بزنید . 

این همکاری فقط با دفاتر فعال بیمه در سطح استان صورت می گیرد و از هر برند تنها یک نماینده  بیمه از خدمات بهرمند می شود . اطمینان داشته باشید بهترین فرصت پیش روی شماشت . همیشه فروش بیشتر راه حل نیست .

Related image

 

امکانات  باشگاه مشتریان آرا کارت :

 1. امکان صدور کارت متصل به شتاب
 2. امکان تعریف تخفیف برای مشترکین و مشتریان خاص

iii. امکان تفکیک مشتریان برای دریافت تخفیف به ترتیب اهمیت آنها و کنترل میزان تخفیف

 1. پرداخت پورسانت در ازای استفاده مشتریان در دیگر مراکز طرف قرارداد و خرج کردن آن تنها بر روی دستگاه نصب شده در محل کارتان .
 2. امکان اتصال کارت بر روی دیگر کارتهای عضو شتاب
 3. امکان شارژ مجازی به مناسبت های مختلف

vii. امکان معرفی مشتریان دیگر مراکز به شما و برعکس

viii. دریافت رمز دوم برای کارتها

 1. درگاه مستقیم جهت پرداخت پول در کارتها
 2. چاپ کارت با طرح اختصاصی شما
 3. پنل مدیریت مجزا ( متصل به سرور بانکی جهت حفظ و نگهداری اطلاعات مشتریان )

xii. امکان مسدود کردن کارتها

 

 

قیمت با توجه به سناریو نوشته شده جهت اجرای طرح و میزان خرید اولیه مشخص می گردد .

موضوع:باشگاه مشتریان در صنعت بیمه

 

با تشکر

 

 

نویسنده مقاله : حسین حسن پناه 

 

 

 

 

 

 

امروزه مزایای استفاده از “کارت تخفیف” بر هیچکس پوشیده نیست.همه ما از اینکه در خریدهای روزانه خود موفق شویم که تخفیف مناسبی از فروشندگان بگیریم خوشحال خواهیم شد. استفاده از “کارت تخفیف” این امکان را به ما میدهد که بدون نیاز به چانه زنی با فروشندگان یا خدمات دهندگان مراکز مختلف  با رعایت شان و منزلت اجتماعی خودمان از تخفیف های ویژه در خریدهای روزانه برخوردار باشیم. “کارت تخفیف”یکی از الزامات زندگی مدرن امروزی محسوب می شودو اگر بعنوان یک فرهنگ عمومی استفاده از کارت تخفیف برای عموم هموطنان جا بیفتد شاهد نظم و دیسیپلین بسیار متفاوتی در اقتصاد خانواده و جامعه خواهیم بود. چرا که استفاده از “کارت تخفیف” علاوه بر مزایای اقتصادی که برای خانواده ها دارد برای فروشندگان و خدمات دهندگان نیز رونق کسب و کارشان را بدنبال خواهد داشت . همه اینها تنها بخشی از مزایای کارت تخفیف محسوب میگردد.


با استفاده از کارت تخفیف خرید” آراکارت” یک خرید آسان و ارزان با استفاده از تخفیف های استثائی را در فروشگاه ها و مراکز طرف قرارداد با “آرا کارت “که پذیرنده کارتهای تخفیف” AraCart” می باشند تجربه کنید. مزایای کارت تخفیف” AraCart” را فقط استفاده کنندگان از آن می دانند. مشتریان ثابتی که هرساله خودشان برای خرید کارت تخفیف” آراکارت” پیش قدم شده و با ما تماس میگیرند.


 آرا کارت اولین شبکه تخفیف متصل به شتاب در استان گیلان که قابلیت اتصال به تمامی کارتهای شتاب بدون افتتاح حساب در شعبات بانک .


شما با در دست داشتن آرا کارت علاوه بر گرفتن تخفیف های باور نکردنی پورسانت هم دریافت خواهید کرد ، اینها گوشه ای از خدمات منحصر بفرد گروه آرا کارت می باشد .


دعوت از فروشگاه ها و مراکز معتبر استان برای پیوستن به آراکارت


پکیج طلایی
1-درج تبلیغات تمام صفحه مرکز در دفترچه گلاسه آراکارت   2- درج مرکز در سایت اصلی و اسلایدر  آراکارت  3- درج تبلیغات مرکزدر 11 سایت بزرگ گروه تجاری تی نیاز به مدت یکسال   4- درج تبلیغات مرکز در 6 سایت معروف اجتماعی به مدت یکسال   5- درج تبلیغات مرکز در  6 نرم افزار معروف اجتماعی به مدت یکسال 6- درج تبلیغات مرکزدر پشت کارتهای شناسایی مشتریان آراکارت به مدت سه ماه  7 - ارسال  پیامک تبلیغاتی برای مشتریان مرکز 3 بار در سال  8- اعزام خبرنگاران تخفیف کارت هرماه برای تهیه گزارش از درصد رضایت مشتریان به مرکز، تهیه گزارش وخبرو درج در سایت آراکارت


پکیج نقره ای
1-درج تبلیغات نیم صفحه مرکز در دفترچه گلاسه آراکارت   2- درج مرکز در سایت اصلی آراکارت  3- درج تبلیغات مرکزدر 6 سایت بزرگ گروه تجاری تی نیاز به مدت یکسال   4- درج تبلیغات مرکز در3 سایت معروف اجتماعی به مدت یکسال   5- درج تبلیغات مرکز در  3 نرم افزار معروف اجتماعی به مدت یکسال 6- درج تبلیغات مرکزدر پشت کارتهای شناسایی مشتریان آراکارت به مدت یک ماه  7 - ارسال  پیامک تبلیغاتی برای مشتریان مرکز 2 بار در سال  8- اعزام خبرنگاران تخفیف کارت 3باردرسال برای تهیه گزارش از درصد رضایت مشتریان به مرکز، تهیه گزارش وخبرو درج در سایت آراکارت


پکیج برنزی
1-درج تبلیغات یک سوم صفحه مرکز در دفترچه گلاسه آراکارت   2- درج مرکز در سایت اصلی آراکارت  3- درج تبلیغات مرکزدر 3 سایت بزرگ گروه تجاری تی نیاز به مدت یکسال   4- درج تبلیغات مرکز در 1 سایت معروف اجتماعی به مدت یکسال   5- درج تبلیغات مرکز در 1 نرم افزار آرا کارت  به مدت یکسال 6- درج تبلیغات مرکزدر پشت کارتهای شناسایی مشتریان آراکارت به مدت 1 ماه  7 - ارسال  پیامک تبلیغاتی برای مشتریان مرکز 1 بار در سال  8- اعزام خبرنگاران تخفیف کارت 2بار در سال برای تهیه گزارش از درصد رضایت مشتریان به مرکز، تهیه گزارش وخبرو درج در سایت آراکارت


گروه های تخفیف