اولین و بزرگترین ارائه دهنده خدمات شهروندی در شمال کشور (شرکت ایده گستران مبتکر آرا) شماره ثبت: 20221 ارتباط مستقیم بادفتر رشت(حسن پناه)013.33247183 موبایل:09119386800- دفتر شرق گیلان (فروتن)09362254121 - (واحد)09356199989 - ارتباط تلفنی و در تلگرام با مدیریت سایت :09379935669

بوتیک یانا منطقه آزادانزلی (خانم ها)

  • میزان تخفیف: 20 درصد
  • کد تخفیف: 0990
  • ساعت کار: 9 صبح تا 11 شب
  • روزهای تعطیل: ندارد
  • آدرس: منطقه آزاد انزلی ، مجتمع تجاری ونوس ، موج 1 غرفه 303
  • شماره تماس:
  • مشاهده: 169
بوتیک یانا منطقه آزادانزلی (خانم ها)

بوتیک یانا منطقه آزادانزلی (خانم ها)  به خانواده آرا کارت پیوست . وارد کننده انواع لباسهای ترک زنانه در منطقه آزاد با بیشترین تنوع . 

با ورود به منطقه آزاد انزلی و  دیدن بعضی قیمتهای فریب دهنده به فکر فرو خواهید رفت که چرا بعضی از فروشگاهها قیمتهای بسیار پایین دارند و بعضی دیگر در ظاهر قیمتشان گرانتر است . 

واردات پوشاک در منطقه آزاد اغلب  از چین ، هند و پاکستان و بعضی کشورهایی که کیفیت خوبی ندارند انجام می شود و عده ای از مردم استقبال خوبی از این اجناس می کنند . این به این معنی نیست که تمامی فروشگاهها از این اجناس استفاده می نمایند ، در این میان فروشگاههای وجود دارند که همواره کیفیت را به همه چیز ترجیح می دهند و اغلب مشتریانشان هم شیک پوشان و مردمان بومی هستند ، زیرا بومیان منطقه  و  افرادی که اهل خرید لباس هستند این موضوع را به خوبی می دانند که چه جنسی برایشان بیشتر عمر می کند . ارزان خریدن را فدای کیفیت نکنید ، ما برای شما تخفیف های خوبی را در نظر گرفته ایم که  جنس با کیفیت عالی بخرید ولی ارزان پرداخت کنید . . فروشگاه یانا اجناسی را با کیفیت باور نکردنی به شما عرضه خواهد کرد به گونه ای که قیمت آنها در بیرون از منطقه آزاد انزلی چندین برابر است . 

خرید سال جدید را با تخفیف های آرا کارت ارزانتر انجام دهید .

 آدرس :منطقه آزاد انزلی ، مجتمع تجاری ونوس ، موج ۱ غرفه ۳۰۳

تلفن :۰۱۳۴۴۴۵۱۵۰۴

امروزه مزایای استفاده از “کارت تخفیف” بر هیچکس پوشیده نیست.همه ما از اینکه در خریدهای روزانه خود موفق شویم که تخفیف مناسبی از فروشندگان بگیریم خوشحال خواهیم شد. استفاده از “کارت تخفیف” این امکان را به ما میدهد که بدون نیاز به چانه زنی با فروشندگان یا خدمات دهندگان مراکز مختلف  با رعایت شان و منزلت اجتماعی خودمان از تخفیف های ویژه در خریدهای روزانه برخوردار باشیم. “کارت تخفیف”یکی از الزامات زندگی مدرن امروزی محسوب می شودو اگر بعنوان یک فرهنگ عمومی استفاده از کارت تخفیف برای عموم هموطنان جا بیفتد شاهد نظم و دیسیپلین بسیار متفاوتی در اقتصاد خانواده و جامعه خواهیم بود. چرا که استفاده از “کارت تخفیف” علاوه بر مزایای اقتصادی که برای خانواده ها دارد برای فروشندگان و خدمات دهندگان نیز رونق کسب و کارشان را بدنبال خواهد داشت . همه اینها تنها بخشی از مزایای کارت تخفیف محسوب میگردد.


با استفاده از کارت تخفیف خرید” آراکارت” یک خرید آسان و ارزان با استفاده از تخفیف های استثائی را در فروشگاه ها و مراکز طرف قرارداد با “آرا کارت “که پذیرنده کارتهای تخفیف” AraCart” می باشند تجربه کنید. مزایای کارت تخفیف” AraCart” را فقط استفاده کنندگان از آن می دانند. مشتریان ثابتی که هرساله خودشان برای خرید کارت تخفیف” آراکارت” پیش قدم شده و با ما تماس میگیرند.


 آرا کارت اولین شبکه تخفیف متصل به شتاب در استان گیلان که قابلیت اتصال به تمامی کارتهای شتاب بدون افتتاح حساب در شعبات بانک .


شما با در دست داشتن آرا کارت علاوه بر گرفتن تخفیف های باور نکردنی پورسانت هم دریافت خواهید کرد ، اینها گوشه ای از خدمات منحصر بفرد گروه آرا کارت می باشد .


دعوت از فروشگاه ها و مراکز معتبر استان برای پیوستن به آراکارت


پکیج طلایی
1-درج تبلیغات تمام صفحه مرکز در دفترچه گلاسه آراکارت   2- درج مرکز در سایت اصلی و اسلایدر  آراکارت  3- درج تبلیغات مرکزدر 11 سایت بزرگ گروه تجاری تی نیاز به مدت یکسال   4- درج تبلیغات مرکز در 6 سایت معروف اجتماعی به مدت یکسال   5- درج تبلیغات مرکز در  6 نرم افزار معروف اجتماعی به مدت یکسال 6- درج تبلیغات مرکزدر پشت کارتهای شناسایی مشتریان آراکارت به مدت سه ماه  7 - ارسال  پیامک تبلیغاتی برای مشتریان مرکز 3 بار در سال  8- اعزام خبرنگاران تخفیف کارت هرماه برای تهیه گزارش از درصد رضایت مشتریان به مرکز، تهیه گزارش وخبرو درج در سایت آراکارت


پکیج نقره ای
1-درج تبلیغات نیم صفحه مرکز در دفترچه گلاسه آراکارت   2- درج مرکز در سایت اصلی آراکارت  3- درج تبلیغات مرکزدر 6 سایت بزرگ گروه تجاری تی نیاز به مدت یکسال   4- درج تبلیغات مرکز در3 سایت معروف اجتماعی به مدت یکسال   5- درج تبلیغات مرکز در  3 نرم افزار معروف اجتماعی به مدت یکسال 6- درج تبلیغات مرکزدر پشت کارتهای شناسایی مشتریان آراکارت به مدت یک ماه  7 - ارسال  پیامک تبلیغاتی برای مشتریان مرکز 2 بار در سال  8- اعزام خبرنگاران تخفیف کارت 3باردرسال برای تهیه گزارش از درصد رضایت مشتریان به مرکز، تهیه گزارش وخبرو درج در سایت آراکارت


پکیج برنزی
1-درج تبلیغات یک سوم صفحه مرکز در دفترچه گلاسه آراکارت   2- درج مرکز در سایت اصلی آراکارت  3- درج تبلیغات مرکزدر 3 سایت بزرگ گروه تجاری تی نیاز به مدت یکسال   4- درج تبلیغات مرکز در 1 سایت معروف اجتماعی به مدت یکسال   5- درج تبلیغات مرکز در 1 نرم افزار آرا کارت  به مدت یکسال 6- درج تبلیغات مرکزدر پشت کارتهای شناسایی مشتریان آراکارت به مدت 1 ماه  7 - ارسال  پیامک تبلیغاتی برای مشتریان مرکز 1 بار در سال  8- اعزام خبرنگاران تخفیف کارت 2بار در سال برای تهیه گزارش از درصد رضایت مشتریان به مرکز، تهیه گزارش وخبرو درج در سایت آراکارت


گروه های تخفیف