اولین و بزرگترین ارائه دهنده خدمات شهروندی در شمال کشور (شرکت ایده گستران مبتکر آرا) شماره ثبت: 20221 ارتباط مستقیم بادفتر رشت(حسن پناه)013.33247183 موبایل:09119386800- دفتر شرق گیلان (فروتن)09362254121 - (واحد)09356199989 - ارتباط تلفنی و در تلگرام با مدیریت سایت :09379935669

نمایندگی هنرجویی ۶۲۲۰۸

 • میزان تخفیف: یک قسط رایگان درصد
 • کد تخفیف: 02260
 • ساعت کار: 8 صبح الی 8 شب
 • روزهای تعطیل: جمعه و ایام تعطیل رسمی
 • آدرس: رشت
 • شماره تماس:
 • مشاهده: 25473
نمایندگی هنرجویی 62208

بیمه زندگی  پاسارگاد نمایندگی هنرجویی ۶۲۲۰۸ بصورت تخصصی بر روی انواع بیمه نامه زندگی فعالیت دارد . بیمه زندگی پاسارگاد مزایا و امکانات بی نظیری را به بیمه شدگان ارائه می دهد .

بیمه زندگی پاسارگاد نمایندگی هنرجویی 62208

بیمه زندگی پاسارگاد نمایندگی هنرجویی ۶۲۲۰۸

در اینجا پوشش های بیمه ای پاسارگاد را برای شما عزیزان توضیح می دهیم :

 • *پوشش های بیمه ای بخش اول:
 • تامین هزینه های بستری،جراحی،شیمی درمانی،رادیو تراپی،انژیوتراپی،آنژیوگرافی قلب و انواع سنگ سشکن در بیمارستانحد اکثر طی یکسال بیمه ای .
 • *پوشش های بیمه ای بخش دوم :
 • تامین هزینه های اعمال جراحی مربوط به سرطان ،مغز و اعصاب مرکزی و نخاع (به استثناء دیسک و ستون فقرات که در بخش اول جبران می شود )گامانایف،قلب،پیوند ریه،پیوند کلیه،پیوند کبد،وپیوند مغز و استخوان.
 • *استثنائات:

تامین هزینه های بستری در بیمارستان مربوط به زایمان،اعمال جراحی به منظور زیبایی،جنون و هزینه های مربوط به معلولیت ذهنی،سقط جنین لقاح مصنوعی،عقیم سازی،خودکشی،قتل و جنایت،ترک اعتیاد،بیماریهای مادرزادی،رفع عیوب انکساری چشم و هر نوع هزینه های سرپایی،کلینیکی و پارا کلینیکی و دندانپزشکی، تحت پوشش نمی باشد .

*** اختصاصی ****لازم به ذکر است بیمه شدگان توسط نمایندگی هنرجویی از تخفیفهای دندانپزشکی و زیبای ،پوست و مو و همچنین دیگر مراکز پزشکی طرف قرارداد با آرا کارت هم بهره مند می شوند .
بیمه زندگی  پاسارگاد نمایندگی هنرجویی ۶۲۲۰۸٫ برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان  در محل کار شما و یا منزلتان با شماره های ۰۹۱۱۵۴۷۷۱۸۲ و۰۹۳۳۶۸۴۴۶۹۵

تماس بگیرید   با انتخابی درست فردای خود و فرزاندانتان را پر از امید و شادی کنید . تخفیف : یک قسط بیمه رایگان برای دارندگان آرا کارت .

آرا کارت اولین و بزرگترین  شبکه تخفیف متصل به شتاب در شمال کشور با بیش از ۴۰۰ مرکز طرف قرارداد .

 1. اولین سیستم تخفیف با پورسانت ( هم تخفیف میگیرید هم پورسانت دریافت می کنید)

 2. امکان راه اندازی باشگاه مشتریان برای تمامی اصناف و شرکتها 

 3. مناسب برای اداره جات جهت پرداخت پاداش و یا کنترل خرید از تعاونی ها .

 4. اتصال به تمامی کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب 

امروزه مزایای استفاده از “کارت تخفیف” بر هیچکس پوشیده نیست.همه ما از اینکه در خریدهای روزانه خود موفق شویم که تخفیف مناسبی از فروشندگان بگیریم خوشحال خواهیم شد. استفاده از “کارت تخفیف” این امکان را به ما میدهد که بدون نیاز به چانه زنی با فروشندگان یا خدمات دهندگان مراکز مختلف  با رعایت شان و منزلت اجتماعی خودمان از تخفیف های ویژه در خریدهای روزانه برخوردار باشیم. “کارت تخفیف”یکی از الزامات زندگی مدرن امروزی محسوب می شودو اگر بعنوان یک فرهنگ عمومی استفاده از کارت تخفیف برای عموم هموطنان جا بیفتد شاهد نظم و دیسیپلین بسیار متفاوتی در اقتصاد خانواده و جامعه خواهیم بود. چرا که استفاده از “کارت تخفیف” علاوه بر مزایای اقتصادی که برای خانواده ها دارد برای فروشندگان و خدمات دهندگان نیز رونق کسب و کارشان را بدنبال خواهد داشت . همه اینها تنها بخشی از مزایای کارت تخفیف محسوب میگردد.


با استفاده از کارت تخفیف خرید” آراکارت” یک خرید آسان و ارزان با استفاده از تخفیف های استثائی را در فروشگاه ها و مراکز طرف قرارداد با “آرا کارت “که پذیرنده کارتهای تخفیف” AraCart” می باشند تجربه کنید. مزایای کارت تخفیف” AraCart” را فقط استفاده کنندگان از آن می دانند. مشتریان ثابتی که هرساله خودشان برای خرید کارت تخفیف” آراکارت” پیش قدم شده و با ما تماس میگیرند.


 آرا کارت اولین شبکه تخفیف متصل به شتاب در استان گیلان که قابلیت اتصال به تمامی کارتهای شتاب بدون افتتاح حساب در شعبات بانک .


شما با در دست داشتن آرا کارت علاوه بر گرفتن تخفیف های باور نکردنی پورسانت هم دریافت خواهید کرد ، اینها گوشه ای از خدمات منحصر بفرد گروه آرا کارت می باشد .


دعوت از فروشگاه ها و مراکز معتبر استان برای پیوستن به آراکارت


پکیج طلایی
1-درج تبلیغات تمام صفحه مرکز در دفترچه گلاسه آراکارت   2- درج مرکز در سایت اصلی و اسلایدر  آراکارت  3- درج تبلیغات مرکزدر 11 سایت بزرگ گروه تجاری تی نیاز به مدت یکسال   4- درج تبلیغات مرکز در 6 سایت معروف اجتماعی به مدت یکسال   5- درج تبلیغات مرکز در  6 نرم افزار معروف اجتماعی به مدت یکسال 6- درج تبلیغات مرکزدر پشت کارتهای شناسایی مشتریان آراکارت به مدت سه ماه  7 - ارسال  پیامک تبلیغاتی برای مشتریان مرکز 3 بار در سال  8- اعزام خبرنگاران تخفیف کارت هرماه برای تهیه گزارش از درصد رضایت مشتریان به مرکز، تهیه گزارش وخبرو درج در سایت آراکارت


پکیج نقره ای
1-درج تبلیغات نیم صفحه مرکز در دفترچه گلاسه آراکارت   2- درج مرکز در سایت اصلی آراکارت  3- درج تبلیغات مرکزدر 6 سایت بزرگ گروه تجاری تی نیاز به مدت یکسال   4- درج تبلیغات مرکز در3 سایت معروف اجتماعی به مدت یکسال   5- درج تبلیغات مرکز در  3 نرم افزار معروف اجتماعی به مدت یکسال 6- درج تبلیغات مرکزدر پشت کارتهای شناسایی مشتریان آراکارت به مدت یک ماه  7 - ارسال  پیامک تبلیغاتی برای مشتریان مرکز 2 بار در سال  8- اعزام خبرنگاران تخفیف کارت 3باردرسال برای تهیه گزارش از درصد رضایت مشتریان به مرکز، تهیه گزارش وخبرو درج در سایت آراکارت


پکیج برنزی
1-درج تبلیغات یک سوم صفحه مرکز در دفترچه گلاسه آراکارت   2- درج مرکز در سایت اصلی آراکارت  3- درج تبلیغات مرکزدر 3 سایت بزرگ گروه تجاری تی نیاز به مدت یکسال   4- درج تبلیغات مرکز در 1 سایت معروف اجتماعی به مدت یکسال   5- درج تبلیغات مرکز در 1 نرم افزار آرا کارت  به مدت یکسال 6- درج تبلیغات مرکزدر پشت کارتهای شناسایی مشتریان آراکارت به مدت 1 ماه  7 - ارسال  پیامک تبلیغاتی برای مشتریان مرکز 1 بار در سال  8- اعزام خبرنگاران تخفیف کارت 2بار در سال برای تهیه گزارش از درصد رضایت مشتریان به مرکز، تهیه گزارش وخبرو درج در سایت آراکارت


گروه های تخفیف