اولین و بزرگترین ارائه دهنده خدمات شهروندی در شمال کشور (شرکت ایده گستران مبتکر آرا) شماره ثبت: 20221 ارتباط مستقیم بادفتر رشت(حسن پناه)013.33247183 موبایل:09119386800- دفتر شرق گیلان (فروتن)09362254121 - (واحد)09356199989 - ارتباط تلفنی و در تلگرام با مدیریت سایت :09379935669

باشگاه مشتریان در گیلان

 • میزان تخفیف: 20 درصد
 • کد تخفیف: 0000
 • آدرس: رشت ،خیابان امام ، روبروی شیرینی آذربانی ، بن بست مروارید ساختمان حسن یوسف ط 3 واحد 5
 • مشاهده: 2385
باشگاه مشتریان در گیلان

راه اندازی باشگاه مشتریان در گیلان و با سیستم شتاب اولین بار توسط شرکت ایده گستران مبتکر آرا صورت گرفت .

در این رابطه موضوعاتی را خدمت شما عزیزان عرض می کنیم .

مقدمه :

امروزه با تغییر سبک تبلیغات با امکانات موجود و پایین آوردن هزینه های تبلیغاتی بهترین پیشنهاد جلب رضایت مشتریانی است که نزد شما می آیند و در واقع بهترین تبلیغ برای شما رضایت آنهاست از این رو شرکت بازاریابی و بازرگانی ایده گستران مبتکر آرا با اجرای طرح خود راه را برای رسـیدن به این هدف هموار نموده است .

اهیمت و مزایای اجرای طرح :

اجرای این طرح به شما کمک می کند بجای صرف هزینه های کلان این مبلغ را برای مشتریان خود خرج کنید و با این کار وفاداریه آنها را  افزایش دهید .

در این روزها بسیار خواهید شنید که فروشگاهها و رقیبانتان باشگاه مشتریان راه اندازی کرده اند  و هر کدام مزایا و امکاناتی جالب را برای مشتریان در نظر گرفته اند ولی جای هیچگونه نگرانی نیست زیرا  ما توانسته ایم  تمامی این  مزایا و امکانات را در یکجا جمع آوری کنیم و خدماتی منحصر بفرد را ارائه دهیم ، به گونه ای که کسی توان رقابت با این طرح را نداشته باشد .

مراحل اجرا : ( با توجه به نوع کارت ) توضیح در بخش قیمت

 1. ارائه کارتهای الکترونیکی با طرح دلخواه .
 2. ارائه نرم افزار جهت انجام خریدهای تخفیفی بر روی دستگاهها
 3. پنل مدیریت و یا گزارش کار ماهانه

پس از انجام این مراحل شما می توانید با تحویل کارتها به مشتریان خدمات خود را  آغاز نمایید .

انجام طرح بدین صورت است که دارندگان کارت می توانند با مراجعه به فروشگاه شما  از تخفیف هایی که از پیش تعیین شده است بهرمند گردند .

در اینجا دارندگان کارت هم می توانند  اشخاصی باشند که از شما کارت دریافت می کنند و هم اشخاصی که در یکی از پروژه های مشابه شرکت کارتهای وفاداری دریافت کرده اند ، این امر سبب می شود تعداد مشتریان شما افزایش یابد .

پروزه های اجرایی شرکت در سطح کشور  می باشد و همچنین تمامی  مراکزی که باشگاه مشتریان آنها توسط شرکت صورت گرفته قادر به استفاده از  مجموعه شما هستند .

همچنین دارندگان کارت می توانند در بیش از ۳۵۰ مجموعه رفاهی ، تفریحی ، آموزشی ، آرایشی و بهداشتی ، خدمات پزشکی ( دندانپزشکی،پوست،مو،زیبایی،آزمایشگاه،جراح چشم و ….) در سطح استان گیلان تخفیف هایی قابل توجه دریافت نمایند .

تمامی فروشگاهها و مراکزی که به نحوی رقیب شما محسوب می شوند و یا تمایل به حضور آنها ندارید ، در صورت تمایل در شبکه مسدود خواهند شد بطوری که کارتهای صادر شده از سوی شما در آن مراکز پشتیبانی  نمی شود .

این عمل صرفا جهت امنیت شغلی و انحصاری بودن خدمات شما اجرا  می گردد .

مزایا :

 1. امکان اتصال کارت به کارتهای بانکی عضو شتاب
 2. امکان دریافت پورسانت در ازای خرید برای مشتریان (۳ الی ۵ درصد)
 3. کنترل کامل کارتها
 4. امکان انتقال شارژ مجازی به دفعات جهت مراسم ، عید نوروز، و جشنواره ها
 5. تعریف تخفیف ها بر روی دستگاه کارت خوان و کسر اتوماتیک تخفیف
 6. مسدود کردن کارتها
 7. طرح اختصاصی
 8. اتصال دستگاهها و کارت به شبکه شتاب
 9. امکان شارژ پولی کارتها از طریق درگاه بانکی
 10. استفاده از مراکز مختلف در سطح استان و شهرهای رامسر ، مشهد و سرعین

در این طرح بازاریابی و اطلاع رسانی چگونه صورت می گیرد ؟

آرا کارت یک شبکه تخفیف متصل به شتاب است که در آن تمامی دارندگان کارت می توانند از مراکز طرف قرارداد هم تخفیف بگیرند و هم پورسانت دریافت کنند .

پورسانت : سبب می شود مشترکین با ست کردن کارتهای خود بر روی کارت بانکی نزدیکانشان آنها را هم به سوی شما روانه کنند و در ازای خرید آنها پورسانت دریافت کنند ، زیرا  این مبلغ به آرا کارت واریز می گردد و در واقع تمامی مشترکین به نوعی بازاریاب شما  محسوب می شوند .

شارژ مجازی : این کار سبب می شود مشتریانی که مدتیست به شما مراجعه نمی کنند را با پرداخت اعتبار مجازی به فروشگاه خود بکشانید . بطور مثال یک پیام برای مشتری ارسال می کنید : مشتری گرامی مبلغ ۱۰٫۰۰۰ تومان به کارت شما واریز شد که در فروشگاه دکتر موبایل قابل استفاده است .

این اعتبار مجازی می باشد و بر روی دستگاه آن فروشگاه  اعمال خواهد شد . حال می توانید مطمئن باشید مشتری برای خرید  موبایل یا لوازم جانبی به فروشگاه دیگری مراجعه نمی کند .

همچنین در برگزاری قرعه کشی و اهدای جوایز ، شارژ مجازی کار را بسیار راحت می کند . می توانید اعتبار خرید از یک فروشگاه را جایزه در نظر بگیرید .

ادارات تحت پوشش : تمامی مشترکین   آرا کارت با دریافت یک خبر جدید در نرم افزاری که ازقبل بر روی گوشیهای آنها نصب شده از مزایا و خدمات شما با خبر خواهند شد .در قدم بعدی با دریافت  پیام کوتاه  که حاوی اطلاعات فروشگاههای شما می باشد در خواهند یافت که چند درصد تخفیف از خرید نصیبشان می شود .

نرم افزار و سایت آرا کارت : پس از  راه اندازی باشگاه مشتریان خدمات شما در سایت و نرم افزار آرا کارت با توضیحات کامل و عکس ، خبر و مقاله  منتشر خواهد شد به این صورت تمامی مشترکین و عموم مردم  از خدمات شما مطلع خواهند شد .این مزایا برای کارت های vip   در نظر گرفته شده است .

شبکه های مجازی : اطلاعات کامل فروشگاهها به همراه عکس،آدرس،و توضیحات در  کانال و شبکه های اجتماعی آرا کارت منتشر خواهد شد .

 

تفاوت  آرا کارت با دیگر کارتهای موجود

کارت های بدون تماس در واقع نسل اول کارتهای باشگاه مشتریان هستند که از خدمات کمتری نسبت به کارتهای مستقیم برخوردار می باشند .

اگر بخواهیم این دو کارت و دستگاههای آنها را  مقایسه کنیم نکات قابل توجهی را  در می یابیم  .

 1. کارتهای بدون تماس متصل به شتاب نیستند در نتیجه دستگاههای نصب شده باید به رایانه متصل شوند ولی در کارتهای مستقیم نیاز به این کار نیست و فقط یک سیم تلفن و یا اینترنت کافیست .
 2. در کارتهای بدون تماس تمامی اعتبارها مجازی می باشد و امکان واریز پول وجود ندارد زیرا جزو شبکه شتاب نمی باشد . ولی در کارتهای تماس مستقیم هر گزینه فعال می باشد .و قابلیت تشخیص اعتبار مجازی و تخفیف به طور هم زمان وجود دارد .
 3. پنل مدیریت کارتهای تماس مسقیم به صورت اینترنتی می باشد ، نیاز به نصب ندارد و تمامی  کارتها از یک پنل قابل کنترل می باشند . این امر در کارتهای بدون تماس عرف نیست اما با برنامه نویسی قابل تغییر می باشد که مانند کارتهای تماس مستقیم شود .
 4. در کارت های بدون تماس اطلاعات در کارت ذخیره می شود و مشتری بعد از گم کردن آن تمامی امتیازها را از دست خواهد داد همچنین چون دارای رمز نمی باشند به راحتی توسط شخص دیگر قابل استفاده است .
 5. نکته مهم : امکان هک کارتها و دستگاهها در کارت بدون تماس وجود دارد زیرا امنیت آنها بالا نیست اما کارتها و دستگاههای تماس مستقیم چون توسط بانکها پشتیبانی می شوند به هیچ وجه ممکن قابل هک نیستند و دارای رمز اول و رمز دوم می باشند . بدین ترتیب امکان خرید اینترنتی هم فراهم می شود . این موضوع بسیار حیاطی است زیرا با هک شدن دستگاه و یا کارت اشخاص می توانند به دفعات و رایگان از مراکز شما استفاده کنند که نمونه آن را در کارتهای تلفن دیده ایم . البته این کارتها از لحاظ ظاهری با کارتهای تلفن تفاوت دارند ولی امنیت آنها در یک سطح است .
 6. در نظر بگیرید اگر شرکتی که باشگاه مشتریان برایتان راه اندازی می کند به هر دلیلی منحل شود و قادر به ادامه کار نباشد شما دیگر پشتیبانی نخواهید داشت و این ضربه محلکی به شما  خواهد زد همچنین عدم اعتماد مشتریان را بهمراه خواهد داشت ولی در کارتهای تماس مستقیم شما تا مدت قرارداد خود  توسط شرکت های psp  پشتیبانی خواهید شد.(شرکتهای psp کار نصب دستگاههای پوز بانکها را بر عهده دارند )
 7. کارتهای تماس مستقیم به واسطه اتصال به شبکه شتاب کشور دارای یک سیستم یکپارچه و انعطاف پذیر است و این امر سبب شده مزایای بی شماری به شما داده شود .
 8. در طرح آرا کارت اگر مشتریان شما فراموش کنند که کارت خود را بهمراه بیاورند با ست کردن کارت آنها بر روی کارت بانکی شان در واقع همیشه کارت وفاداریشان همراهشان است و بابت هر خرید پورسانت دریافت می کنند که پورسانتهای دریافتی آنها در کارت وفاداری ریخته می شود .

راه اندازی باشگاه مشتریان در گیلان

با تشکر از شما .        حسین حسن پناه

تلفن تماس : ۰۱۳۳۳۲۷۰۱۱۷     09119386800    09379935669

 

 

 

 

 

 

 

 

امروزه مزایای استفاده از “کارت تخفیف” بر هیچکس پوشیده نیست.همه ما از اینکه در خریدهای روزانه خود موفق شویم که تخفیف مناسبی از فروشندگان بگیریم خوشحال خواهیم شد. استفاده از “کارت تخفیف” این امکان را به ما میدهد که بدون نیاز به چانه زنی با فروشندگان یا خدمات دهندگان مراکز مختلف  با رعایت شان و منزلت اجتماعی خودمان از تخفیف های ویژه در خریدهای روزانه برخوردار باشیم. “کارت تخفیف”یکی از الزامات زندگی مدرن امروزی محسوب می شودو اگر بعنوان یک فرهنگ عمومی استفاده از کارت تخفیف برای عموم هموطنان جا بیفتد شاهد نظم و دیسیپلین بسیار متفاوتی در اقتصاد خانواده و جامعه خواهیم بود. چرا که استفاده از “کارت تخفیف” علاوه بر مزایای اقتصادی که برای خانواده ها دارد برای فروشندگان و خدمات دهندگان نیز رونق کسب و کارشان را بدنبال خواهد داشت . همه اینها تنها بخشی از مزایای کارت تخفیف محسوب میگردد.


با استفاده از کارت تخفیف خرید” آراکارت” یک خرید آسان و ارزان با استفاده از تخفیف های استثائی را در فروشگاه ها و مراکز طرف قرارداد با “آرا کارت “که پذیرنده کارتهای تخفیف” AraCart” می باشند تجربه کنید. مزایای کارت تخفیف” AraCart” را فقط استفاده کنندگان از آن می دانند. مشتریان ثابتی که هرساله خودشان برای خرید کارت تخفیف” آراکارت” پیش قدم شده و با ما تماس میگیرند.


 آرا کارت اولین شبکه تخفیف متصل به شتاب در استان گیلان که قابلیت اتصال به تمامی کارتهای شتاب بدون افتتاح حساب در شعبات بانک .


شما با در دست داشتن آرا کارت علاوه بر گرفتن تخفیف های باور نکردنی پورسانت هم دریافت خواهید کرد ، اینها گوشه ای از خدمات منحصر بفرد گروه آرا کارت می باشد .


دعوت از فروشگاه ها و مراکز معتبر استان برای پیوستن به آراکارت


پکیج طلایی
1-درج تبلیغات تمام صفحه مرکز در دفترچه گلاسه آراکارت   2- درج مرکز در سایت اصلی و اسلایدر  آراکارت  3- درج تبلیغات مرکزدر 11 سایت بزرگ گروه تجاری تی نیاز به مدت یکسال   4- درج تبلیغات مرکز در 6 سایت معروف اجتماعی به مدت یکسال   5- درج تبلیغات مرکز در  6 نرم افزار معروف اجتماعی به مدت یکسال 6- درج تبلیغات مرکزدر پشت کارتهای شناسایی مشتریان آراکارت به مدت سه ماه  7 - ارسال  پیامک تبلیغاتی برای مشتریان مرکز 3 بار در سال  8- اعزام خبرنگاران تخفیف کارت هرماه برای تهیه گزارش از درصد رضایت مشتریان به مرکز، تهیه گزارش وخبرو درج در سایت آراکارت


پکیج نقره ای
1-درج تبلیغات نیم صفحه مرکز در دفترچه گلاسه آراکارت   2- درج مرکز در سایت اصلی آراکارت  3- درج تبلیغات مرکزدر 6 سایت بزرگ گروه تجاری تی نیاز به مدت یکسال   4- درج تبلیغات مرکز در3 سایت معروف اجتماعی به مدت یکسال   5- درج تبلیغات مرکز در  3 نرم افزار معروف اجتماعی به مدت یکسال 6- درج تبلیغات مرکزدر پشت کارتهای شناسایی مشتریان آراکارت به مدت یک ماه  7 - ارسال  پیامک تبلیغاتی برای مشتریان مرکز 2 بار در سال  8- اعزام خبرنگاران تخفیف کارت 3باردرسال برای تهیه گزارش از درصد رضایت مشتریان به مرکز، تهیه گزارش وخبرو درج در سایت آراکارت


پکیج برنزی
1-درج تبلیغات یک سوم صفحه مرکز در دفترچه گلاسه آراکارت   2- درج مرکز در سایت اصلی آراکارت  3- درج تبلیغات مرکزدر 3 سایت بزرگ گروه تجاری تی نیاز به مدت یکسال   4- درج تبلیغات مرکز در 1 سایت معروف اجتماعی به مدت یکسال   5- درج تبلیغات مرکز در 1 نرم افزار آرا کارت  به مدت یکسال 6- درج تبلیغات مرکزدر پشت کارتهای شناسایی مشتریان آراکارت به مدت 1 ماه  7 - ارسال  پیامک تبلیغاتی برای مشتریان مرکز 1 بار در سال  8- اعزام خبرنگاران تخفیف کارت 2بار در سال برای تهیه گزارش از درصد رضایت مشتریان به مرکز، تهیه گزارش وخبرو درج در سایت آراکارت


گروه های تخفیف